Microlab M-109 акустикалық жүйесі
Microlab M-109 акустикалық жүйесі - бұл 2.1 классикалық жүйесі. Оның көмегімен музыканың сапалы дыбыстарынан және заманауи компьютерлік ойындардан ләззат ала аласыз. Ықшам сателлиттердің өлшемдері тіпті жұмыс үстелінде бағандарды орналастыруға мүмкіндік береді. Сабвуфер ағаштан жасалған, соның арқасында төменгі жиіліктер әсіресе анық және сапалы естілетін болады. Жүйенің қаныққан дыбысына кең жиілік ауқымының арқасында қол жеткізіледі. Жақсы қуатты сипаттамалар жоғары деңгейдегі дауысты жүйені қамтамасыз етеді. Сателлиттердің тұрақты аяқтары дыбысты резонанстық тербелістен қорғайды. Жүйені басқару өте ыңғайлы, себебі дыбыс реттегіштер қылыштың алдыңғы жағына шығарылған. Таза құйылатын дыбыс және қатаң модель дизайны бір-бірін тамаша толықтырады. Жалпы, бұл модель тыныш, жеңіл классика ретінде көрінеді.
Сипаттамалары
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 1.5 кг |
| Биіктігі | 53.5 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | TS68 EN2/3/4 Серебристый |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 14 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Ұзындығы | 220 мм |
| ТҮК коды | 0200274284063 |
| СЭҚ ТН коды | 8302600009 |
| Есіктің салмағы | 120 кг-ға дейін (белдіктің ені 900 мм-ге дейін) |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жабу күшін реттеу | EN2/3/4 |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Түсі | Күміс |
| Штрих-код | 4021226221662 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 20 352 ₸



