Delux DLM-321OGB тышқаны
DeluxDLM-321OGB эргономикалық оптикалық тінтуір, жеңіл және күнделікті жұмыста ыңғайлы. Эргономикалық және бедерлі тінтуір дизайны оң және сол қолмен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Оптикалық сенсор 1600 DPI курсорға позициялаудың қажетті дәлдігін беруге мүмкіндік береді.
Бұл тышқан моделі кеңсе компьютерлерімен тамаша үйлеседі.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/4.5Ач |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | V-500-L-LCD |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қаптамада | 4 |
| Салмақ | 4.45 кг кг |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 3 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6-8 сағат |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0,5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 85x255x141 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 165-275В |
| Кабель ұзындығы | 0,8 м |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| ТҮК коды | 0200200232069 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 5400866 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 2 х Шуко + 1 х МЭК С13 (айналма жол) |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 500ВА / 300Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 10-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://svc.kz/catalog/interaktivnye/ups_svc_v_500_l_lcd/ |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Шығыс сигналының нысаны | Сатылы синусоидалы толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6900604201848 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 22 464 ₸





