X Game kids жаңа көлігімен жол талғамайтын жарысты ұйымдастыру! Үлкен дөңгелекті көлік барлық кедергілерді оңай айналып өтіп, мәреге батыл барады. Машина трюк жасау үшін қуатты жетегімен жабдықталған. Пысықталған бөлшектер мен жарқын дизайн балалардың ғана емес, ересектердің назарын аударады.
Ерекшеліктер:
Жол талғамайтын көліктің көлемі - 12 см
Қуатты жетек
Инерциялық қозғалтқыш
Трюктер (тік көтеру, артқы дөңгелектердегі бұрау)
Жұмсақ дөңгелектер
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 95W |
| Артикул | DP-ICAS-T31P-17 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 36 |
| Салмақ | 0.49 кг кг |
| Ауа ағыны | 36,97 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 66 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 98х98х66 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 100 |
| Қосымша ақпарат | бұрандаларда |
| ТҮК коды | 0200120868102 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 108089240 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Мақсаты | Процессор үшін |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 1,2 Вт |
| Айналу жылдамдығы | 500-2400 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 30,3 дбА |
| Түсі | Біріктірілген |
| Штрих-код | 6933412727736 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 6 399 ₸





