ИБП PTS-1KL-LCD арналған батареялы блок Үздіксіз қуат көзі үшін қосымша батарея ИБП автономды жұмыс уақытын ұзартуға, бұдан өзге қосымша батареялар пайдалану, егер де сіз электр желілеріңізде мүмкіндігі болса, қажет ұзақ iркiлiстер, ал қосылған құрылғылар қоректенусiз қалмайды. Тұмшаланған қорғасын-қышқылды батареялық блокта қосалқы зарядтау құрылғысы болады. Батарея ыстықтай ауыстырылуы мүмкін. Блокты 8 сағат бойы зарядтайды және үйде де, кәсіпте де қолдана алады.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 24.45 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | VA5415.01.100 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Сыйымдылығы | 19", 15U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 540х450х725 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200213754763 |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Максималды жүктеме | 30 келі |
| Көлем | 0,12 м<sup>3</sup> |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Пайдалы тереңдік | 360 мм |
| Серия | VA |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 1.5 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6905082014072 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 83 347 ₸





