


+7 (706) 699-90-69
Сату бөлімі-
Күн Жұмыс уақыты Үзіліс Дүйсенбі 10:00 - 18:00 Сейсенбі 10:00 - 18:00 Сәрсенбі 10:00 - 18:00 Бейсенбі 10:00 - 18:00 Жұма 10:00 - 18:00 Сенбі Демалыс Жексенбі Демалыс * Өңірі үшін көрсетілген уақыт: Қазақстан, Алматы
- +7 (706) 699-90-69Сату бөліміАлександрРайымбек даңғылы 211/3, 4 қабат, 44 кабинет, Алматы, Қазақстан+77066999069
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сепаратор жалпы лотоктан бір парақ қағазды бөлу және алу функциясын орындайды.
Сепараторды ауыстырудың қажеті қанша?
Жұмыс барысында парақты бөлумен айналысатын механизмнің бір бөлігі өшіріледі.
Сепаратордың бетін тегістеу нәтижесінде бірнеше парақ қолға алынып, қағаз ысқылап, үзіліп кетеді, оның үзіктері қағаз беру механизмінде қалып қоюы мүмкін.
Модель: RC2-1426-000
Сәйкестігі: HP LJ P1505/M1522/M1536/P1566/M1120 принтерлері үшін (P1505 типті берілетін тетік бар принтерлер үшін)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Bestway |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 51033 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 12 |
| Салмақ | 0.46 кг кг |
| Биіктігі | 30 см |
| Кепілдік | 1 ай |
| Диаметрі | 70 см |
| ТҮК коды | 0200120811771 |
| СЭҚ ТН коды | 9506999000 |
| Тауардың коды Kaspi | 136679018 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Пластик |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.bestwaycorp.com/Product/Item?id=1051033XXX24 |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Штрих-код | 6942138900422 |
- Каталог и категории
- Мобильные телефоны и аксессуары
- Планшеты
- Смарт часы и браслеты
- Компьютеры и комплектующие
- Құлаққаптар мен микрофондар
- Акустикалық жүйелер
- Телевизоры и аксессуары
- Системы автономного электроснабжения
- Элементы питания
- Мультимедиялық құрылғылар
- Носители информации
- Коммерческая визуализация
- Демонстрационное оборудование и аксессуары
- Офисная техника
- Дом и офис
- Бытовая техника
- Садовая техника
- Инструменты
- Электротранспорт
- Бассейндер, батуттар және жағажайда демалуға арналған тауарлар
- Надувные бассейны, игровые и спортивные центры
- Каркасные бассейны
- Батуты, горки, качели и игровые комплексы
- Фильтрующие насосы, картриджи и аксессуары к ним
- Баспалдақтар, тенттер, төсемдер және т.б. бассейндерге арналған аксессуарлар
- Бассейндер мен суға күтім жасауға арналған керек-жарақтар
- Сервисные запчасти для бассейнов и их аксессуаров
- Пляжные надувные матрасы и шезлонги
- Обучение плаванию (нарукавники, жилеты и т.д.)
- Маски, очки и ласты для плавания
- Круги и мячи пляжные, надувные
- Надувные игрушки для плавания/катания верхом (райдеры)
- Воздушные насосы для накачивания (ручные, электрические и ножные)
- Аяқ киімі және аксессуарлары
- Отдых и туризм
- Сетевое и серверное оборудование, СХД
- Фото и Видео техника
- Кабельные системы
- Системы безопасности
- Аксессуары для автомобилей
- Рюкзаки, чемоданы, сумки
- Кабели
- Электротехническое оборудование и автоматизация
- Провод СИП
- Силовой кабель и провод
- Автоматты ажыратқыштар
- Аксессуары для автоматических выключателей
- Контакторы
- Аксессуары для контакторов
- Контакторы КРМ и Конденсаторы
- Жоғары вольтты сақтандырғыштар
- Кнопки, переключатели, лампочки
- Измерительные приборы
- Аспаптарға арналған керек-жарақтар
- Наконечники
- Клеммы и заглушки (JXB, URTK/S)
- Изоляторы (SM, ИОР, ОПН)
- Вентиляторы шкафные
- Обогреватели и термостаты
- Желілік сүзгілер, үштіктер
- ДИН рейка и аксессуары
- Расходные и крепёжные материалы
- Нөлдік "N" шиналары, коммутациялық шиналар, ұстағыштар
- Замки и навесы
- Фитинги (сальники)
- Электроустановочные изделия
- Распределительные коробки
- Распределительные щитки
- Щиты металлические
- Источники питания и трансформаторы
- Реле, таймерлер, керек-жарақтар
- Молниезащита и заземление
- Рубильники и разъединители
- Система организации рабочих мест (лючки)
- Приводная техника
- КРУ до 20кВ и Релейная защита
- Контроллеры
- Жарықтандыру


