SHIP D145-P Желілік кәбілі Бұл экрандалған 4-х 5e санатты қос кәбіл. Фольга түріндегі ортақ бір экранмен қорғалған. Экран кабельдің электромагниттік сәулелену деңгейін төмендетіп, сыртқы кедергілерден қорғанысты арттырады. Сыртқы көздеудің (өндірістік үй-жайлардың) елеулі деңгейінде немесе ақпараттық қауіпсіздікке жоғары талаптар кезінде пайдаланылады. Стандартты PVC қабығы бар, үй-жайдың ішінде төсеген кезде қолданылады.
100 Мегабит/сек немесе 1 гигабит/сек стандартты компьютерлік желілерді жасағанда қолданылады.
100 метрлік сегмент Fluke сертификатталған құрылғысында сынақтан сәтті өтті.
Кабельдің барлық ұзындығы бойынша метрлік белгілер болады.
Монтаждаушының мықты қолында бес қабатты картон қорапшасы құламайды.
Қазақстандық үлгідегі сәйкестік сертификаты бар.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SHIP |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | VP5409.100 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Салмақ | 18.5 кг кг |
| Сыйымдылығы | 19", 9U |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 570х450х500 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200208620035 |
| СЭҚ ТН коды | 8538100000 |
| Максималды жүктеме | 60 келі |
| Көлем | 0,06 м<sup>3</sup> |
| Алдыңғы есік | Металл |
| Қамту | Бетін алдын ала фосфаттаумен ұнтақты-полимерлік |
| Пайдалы тереңдік | 360 мм |
| Серия | VP |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Тасымалдаушы профильдің қалыңдығы | 1.2 мм |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6902411160011 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 58 370 ₸




