Картридж – принтерде немесе МФҚ-да қолданылатын шығыс материалы.
Құрамында тонер — ксерография процесінде кескінді қалыптастыру үшін қолданылатын лазерлік басуға арналған ұнтақ.
Шығын материалдарының ресурсы — осы шығын материалын пайдалану кезінде шығаруға болатын ең көп мөлшердегі таңба. Ресурс А4 форматындағы беттерде тонермен анық толтырылған кезде көрсетіледі, әдетте, 5 пайыз.
Бетті пайыздық толтыру - беттің тонермен немесе сиямен толтырылған учаскелер ауданының беттің бет бетінің бүкіл алаңына қатысы. Сонымен, 100% толтыру — бұл тонермен толық толтырылған А4 қара беті.
Сипаттамалары:
Моделі: EPC-233A (CF233A)
Модельдің аналогы: CF233A
Сәйкестігі: HP LaserJet Ultra M106/ MFP M134a принтерлері үшін
Ресурс: 2300 бет (А4)
Чиптің болуы: Иә
EROPRINT картридждері:
Барлық сапа стандарттарына сай келеді, шығыс материалдарына қойылатын барлық техникалық және экологиялық талаптарға сай.
Принтерлер мен ҚҚМ моделдеріне сәйкестігі бойынша барлық ақпарат картридж қорабында көрсетілген.
Мөлдір емес пакетке буып-түйілген, қорғағыш салмалармен жабдықталған, таңбаланған:
• Өндіріс сериялардың нөмірі ретінде–корпуста және картридж орамасында
• Корпус пен қаптамадағы голографиялық пломба
• Корпустағы картридж үлгісімен жапсырма
Кепілдік шарттары:
Europrint картридждері өндіріс сериясының нөмірімен таңбаланған: корпусында, сондай-ақ картридж қорабында. Өнімде ақау табылған жағдайда, медиа файлдарды (фото немесе бейне): корпустағы және қораптағы картридж сериясының таңбаларын, корпустағы Голографикалық пломбаны, мөрде қаралатын ақауы бар басып шығарылған қағазды, не болмаса процесс кезегі барысындағы кемшілісті көрсетіп беруге тиіс пайдаланушы құрылғысындағы жұмыс.
Өнімге екі жылдық кепілдік беру шарттары картридж корпусында голографиялық қорғау пломбасының бүтіндігі сақталған жағдайда қолданылуы тиіс, бұл бір рет талдауды, қосалқы бөлшектерін ауыстыруды не болмаса ЕвропаOPRINT бірегей картриджінің қайтадан толықтырылымын болдырмай-ақ қолдана береді
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/7.5Ач |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | U-600 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қаптамада | 2 |
| Салмақ | 6.02 кг кг |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 3 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6-8 сағат |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0,5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 245x280x130 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 165-275В |
| Кабель ұзындығы | 1,5 м |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| Телефон желісін қорғау | Иә |
| ТҮК коды | 0200200232342 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 5400504 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 4 х Schuko аккумуляторлық қолдауымен + 4 х Schuko желілік сүзгі функциясымен + 2 х С13 |
| Беткі тақта | LED-индикаторлар |
| Қуаты (Вт) | 600ВА / 360Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0,02 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 20-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://svc.kz/catalog /interaktivnye/ups_svc_u_600/ |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Шығыс сигналының нысаны | Сатылы синусоидалы толқын |
| Түсі | Біріктірілген |
| Штрих-код | 4870217950742 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 38 990 ₸





