Тонер-картридж - принтерде немесе МФҚ-да қолданылатын шығыс материалы. Құрамында тонер — ксерография процесінде кескінді қалыптастыру үшін қолданылатын лазерлік басуға арналған ұнтақ.
Шығын материалдарының ресурсы — осы шығын материалын пайдалану кезінде шығаруға болатын ең көп мөлшердегі таңба. Ресурс А4 форматындағы беттерде тонермен анық толтырылған кезде көрсетіледі, әдетте, 5 пайыз.
Бетті пайыздық толтыру - беттің тонермен немесе сиямен толтырылған учаскелер ауданының беттің бет бетінің бүкіл алаңына қатысы. Сонымен, 100% толтыру — бұл тонермен толық толтырылған А4 қара беті.
Сипаттамасы
Модель 106R03745
Xerox Versa Link C7020/C7025/C7030 үйлесімді модельдері
Гүлді қара
Картридж ресурсы - 26 600 стандартты бет орташа. Ресурс ISO/IEC19752 стандартына сәйкес көрсетілген. Ресурс кескіндерге, жабын аймағына және басу режимдеріне байланысты әртүрлі болуы мүмкін
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deerma |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CM800 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 4 |
| Салмақ | 2.1 кг кг |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 355х230х165 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Кабель ұзындығы | 4 м |
| ТҮК коды | 0200261566400 |
| СЭҚ ТН коды | 8508110000 |
| Тауардың коды Kaspi | 100427342 |
| Жинақтау | Негізгі саптама, тар саптама және щетка басы. |
| Корпус материалы | ABS пластик |
| Сору қуаты | 190 Вт |
| Көлем | 0,02 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 450 Вт |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Түрі | Сымды |
| Тазалау түрі | Құрғақ |
| Шу деңгейі | 75 дБ |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6955578033124 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 17 990 ₸





