Зарядное устройство SJCAM SJ301 для 2-х аккумуляторов M20
Оригинальное двойное зарядное устройство позволит одновременно заряжать две батареи. Поставляется с USB кабелем в оригинальной упаковке. Подходит для модели SJCAM M20.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cougar |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | CGR-5ZD1B-RGB |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Салмақ | 8.8 кг кг |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 140 мм | 2 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 190 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 491х230х386 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 330 |
| ТҮК коды | 0200158641074 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 106604657 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 |
| Көлем | 0,08 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Алдынан:120/140/240/280мм; Үстінен:120/240/280мм; Артынан:120мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 7+3 слоттар |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик, шыны |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://cougargaming.com/products/cases/duoface-rgb/ |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | CEB / ATX / Micro-ATX / Mini-ITX |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4710483774409 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 42 705 ₸





