Гарнитура RAZER BLACKSHARK V2 X
RAZER BLACKSHARK V2 X
КИБЕРСПОРТТЫҢ ЗВУСЫ
Жеңіл киберспорттық гарнитурада жаулармен күресіңіз, бұл қысымның пайдасын ашады. Razer BlackShark V2 X – бұл про-ойыншылар растаған керемет дыбысталу, микрофонның тамаша тазалығы және жоғары сапалы дыбыс оқшаулау арқылы үш еселенген қатер.
50 мм Жоғары, орташа және төмен жиілікті жеке беру мүмкіндігі бар Razer Triforce динамикалары
Razer Hyperclear қисық кардиоидтық микрофонында барынша аз кедергілер үшін ашық конструкциялы оңтайланған корпусы бар, ол дауысыңызды жақындататын айқындылықты арттырады.
Белсенді дыбысты басу
Қалың бас пен жақсартылған жадты көбік амбушюрлері және дем алатын матамен және жұмсақ жасанды теріден жасалған қаптау арқылы гарнитура әлдеқайда ыңғайлы болды.
Бұл киберспорт гарнитурасы аналогтық 3.5 мм қосу арқылы қосылады және ДК, Mac, PS4, Xbox One, Nintendo Switch және басқа құрылғыларда ұрысқа қатысатын көптеген кеңінен танымал алаңшамен бірге қызмет жасайды.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CyberPower |
| Кабель ұзындығы | 1.8 м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | P0420SUC0-DE |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | 350Дж |
| Қаптамада | 12 |
| Салмақ | 0.4 кг кг |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 325х56х42 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | зарядтау тогы 2,4А болатын 2 x USB зарядтау порты |
| ТҮК коды | 0200210069617 |
| СЭҚ ТН коды | 8544429009 |
| Тауардың коды Kaspi | 113950374 |
| Шығыс розеткаларының саны | 4 x Schuko |
| Мақсаты | Иә |
| Номиналды ток | 10A |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4711027798721 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 4 310 ₸



