Тонер-картридж - принтерде немесе МФҚ-да қолданылатын шығыс материалы. Құрамында тонер — ксерография процесінде кескінді қалыптастыру үшін қолданылатын лазерлік басуға арналған ұнтақ.
Шығын материалдарының ресурсы — осы шығын материалын пайдалану кезінде шығаруға болатын ең көп мөлшердегі таңба. Ресурс А4 форматындағы беттерде тонермен анық толтырылған кезде көрсетіледі, әдетте, 5 пайыз.
Бетті пайыздық толтыру - беттің тонермен немесе сиямен толтырылған учаскелер ауданының беттің бет бетінің бүкіл алаңына қатысы. Сонымен, 100% толтыру — бұл тонермен толық толтырылған А4 қара беті.
Сипаттамасы
Моделі р01754
AltaLink C8130/C8135 үйлесімді үлгілері
Гүлді қара
Картридж ресурсы 59 000 стандартты бет орта есеппен Ресурс ISO/IEC19752 стандартына сәйкес көрсетілген. Ресурс кескіндерге, жабын аймағына және басу режимдеріне байланысты әртүрлі болуы мүмкін
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | 1stPlayer |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | SFX-PLT-850-BK-EU |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | OPP/OVP/UVP/SCP/OCP |
| Қаптамада | 5 |
| Салмақ | 2.12 кг кг |
| Кіріс кернеуі | 100-240V |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша салқындату | Желдеткіш 8 см |
| ТҮК коды | 0200210066074 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 120969883 |
| Molex қосқыштарының саны (4 істікшелі) | 4 |
| PCI-E қосқыштарының саны (16 істікшелі) | 1 |
| PCI-E қосқыштарының саны (6+2 pin) | 2 |
| SATA қосқыштарының саны | 8 |
| CPU қуат қосқышы (pin) | 8 |
| Қуат қосқышы мат.тақталар (24pin) | 1 |
| Қуаты (Вт) | 850 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Қоректендіру блогының сертификаты | 80+ Gold |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.1stplayer.com/productdetails/id/158.html |
| Қоректендіру блогының стандарты | SFX |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6974418988202 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 65 500 ₸





