Ауаны тазартқыш, Xiaomi, Smart Air Purifier 4 Compact, AC-M18-SC/BHR5860EU, Үшқабатты тазарту, Қызмет көрсетілетін ауданы 16-27 м2. Жоғары тиімді фильтрацияланған жердің қолданысындағы алаңның қабатты қабатталымдар 2,5 ағының бар болу шартымен; IXXUWQ 1-2 К = К 135 1С 1 Кб 1; Аталымдардан 1-2х75 КбС 1 Кг дейінгізеф = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Құрылғының габаритті өлшемдері | |
| Салмақ | 3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | AC-M18-SC |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 220х220х355 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200120835869 |
| СЭҚ ТН коды | 8509800000 |
| Тауардың коды Kaspi | 105665241 |
| Жинақтау | Жинаққа кіреді: сүзгі 1 дана, пайдаланушы нұсқаулығы, желілік адаптер. |
| Материал | Металл/пластик |
| Номиналды кернеу | 24 Тұрақты токта |
| Қызмет көрсетілетін алаң | 27 м2 дейін |
| Көлем | 0,03 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 27 Вт |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Орнату түрі | Үстел үсті, еден үсті |
| Құрылғыны басқару | Фирмалық қосымша, Wi-Fi |
| Шу деңгейі | 18.3 - 47.4 дБ |
| Сүзгі | үш деңгейлі: болат тор, мақта сүзгі, HEPA сүзгі |
| Түсі | Ақ |
| Штрих-код | 6934177775345 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 47 990 ₸





