Источник бесперебойного питания, SVC, PTL-2K-LCD, Мощность 2000ВА/1400Вт,, PTL-серия, LCD\Tel.line\USB(Smart), Диапазон работы AVR: 145-275В, Бат.: 12В/7.5Ah*4шт., Вентилятор: 8см*1шт., 3 вых., Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 25.35 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/7.5Ах х 4 |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | PTL-2K-LCD |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 2-6 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6-8 сағат |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0,5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 192x375x340 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 145-275В |
| Кабель ұзындығы | 1,5 м |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| Телефон желісін қорғау | Иә |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | USB (Smart технологиясы) |
| ТҮК коды | 0200310068602 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 3 х Шуко |
| Жинақтау | Кепілдік талоны, нұсқаулық, CD диск, қуат кабелі, компьютермен байланыс кабелі |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 2000ВА / 1400Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0,09 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 20-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://svc.kz/catalog/lineynye/ups_svc_ptl_2k_lcd/ |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Аккумуляторларды орнату | Ішкі |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоиды толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4870207652045 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 135 246 ₸





