Смарт сағаттар, Xiaomi, Redmi Watch 5 Lite, M2352W1/BHR8791GL, Дисплей 1.96" АMOLED Рұқсат 410х502. Сақпақты құбырлы өткізудің 1.5 абраграфиялар бар: 16550 мм АСС-218 ОСКх016550 VС = АЭШ 11130 АШЭЭС; РЭШ2.50С-355050 такиео = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Redmi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| LED дисплей | AMOLED |
| Батарея сыйымдылығы | 289 МАч |
| Артикул | M2352W1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 30 |
| Салмақ | 0.15 кг кг |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 18 күнге дейін |
| Толық зарядтау уақыты | 2 сағатқа дейін |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 46,94х38,88х10,94 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Датчиктер | Акселерометр, гироскоп, педометр, пульсометр, компас |
| Экран диагоналы | 1,96" |
| ТҮК коды | 0200120885369 |
| СЭҚ ТН коды | 8517620009 |
| Тауардың коды Kaspi | 128392162 |
| Жинақтау | Магнитті зарядтау негізі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Материал | Металл/пластик |
| Корпус материалы | Пластик, металл |
| Баудың материалы | Термопластикалық полиуретан |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Рұқсат | 410х502 |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Үйлесімділік | Android 6.0 және одан жоғары, IOS 12.0 және одан жоғары |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | 5 АТМ (50 м-ге дейін сүңгу) |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Қуат көзінің түрі | Литий полимері |
| Штрих-код | 6941812791554 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 26 990 ₸





