Электрсамокат, Xiaomi, Electric Scooter 5 Plus GL, BHR080TGL/DDHBC24LQ, Өлшемі 1180 188 600 мм, салмақ 20,1кг Аюлы көпірше қалыңдігі 1 500 АС үшін 1 000 1 127 111 мм, барынша 18% Жүруге жарамды жер Биіктігі 1 см-ден кем немесе сызаттары 3 см-ден кем кедергілері бар цементтік немесе асфальт жолдар Жұмыс температурасы -10+4 С. энергия тұтыну 477 Вт/сағ. қыздырудан, қысқа тұйықталудан, тоқтың артық тұйықталуынан, қайта разрядтау мен қайта зарядтаудан қорғайтын Кіру кернеуінен қорғайтын (тоқтың қанатшасындағы, кернеуімен шаманың бұрыштығының 3050 В дейінгі алдыңғы және келесі кернеуі 305050 86 табиғи сусақша мен кебенен өндірген астаулы, алқынған трактордан дайын (қоймалар мен қораптарға пайдаланылмауы = = = = = = такие техникалық көмiртегi мен нейлонның
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Салмақ | 31 кг |
| Максималды жүктеме | 120 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 10000 мАч |
| Артикул | DDHBC24LQ |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Жасы | 16-50 жас |
| Толық зарядтау уақыты | 5 сағ |
| Шығу қуаты | 1000 Вт |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | Адаптердің кіріс тогы 2А (максималды) |
| Жүріс қоры | 55 шақырым |
| ТҮК коды | 0200208589127 |
| СЭҚ ТН коды | 8711609000 |
| Тауардың коды Kaspi | 142919812 |
| Жинақтау | Электрлік скутер, қуат адаптері, кілт, ұзартылған саптама адаптері, бұрандалар (5 дана), шиналар |
| Материал | Металл/пластик |
| Қуаты (Вт) | 700 Вт |
| Номиналды кернеу | 36 Тұрақты токта |
| Көлем | 0,2 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс температурасының диапазоны | +5-тен +35 °С-қа дейін |
| Жылдамдық | 25 км/сағ |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Шиналар | Высокоэластичные шины двойной плотности, 9 дюймов |
| Штрих-код | 6932554437107 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 329 990 ₸



