Источник бесперебойного питания, SVC, PTL-5K-LCD, Мощность 5000ВА/4000Вт, PTL-серия, LCD\Tel.line\USB(Smart), Диапазон работы AVR: 145-275В, Бат.: 12В/17Ah*4шт., 3 вых. + клеммная колодка, Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 54.93 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/17Ач х 4 |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | PTL-5K-LCD |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 10 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6-8 сағат |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0,5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 585х192х330 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 145-275В |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| Телефон желісін қорғау | Иә |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | USB (Smart технологиясы) |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 3 х Schuko + терминалдық блок |
| Жинақтау | Кепілдік талоны, нұсқаулық, CD диск, ДК-мен байланыс кабелі |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 5000ВА / 4000Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0,06 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 20-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://svc.kz/catalog/lineynye/ups_svc_ptl_5k_lcd/ |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Аккумуляторларды орнату | Ішкі |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоиды толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6902018113014 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 289 990 ₸





