Инвертор, SVC, SI-1000, Қуаты 1000ВА/1000Вт, Кіріс 12В/Шығарынды 210-240В, 1 вого.:SchukoCEE7, USB-порт 2а. Қинаудан, артылып тиюден, қысқадан айықтырылып, Черного QNVAS 1-211х5050-2С1812-20135-201С123035 16533-23330 000 000 000 Жиінгi қо мимо = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 2.27 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| USB порты | 1 х 5В/2А |
| Артикул | SI-1000 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Қаптамада | 10 |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±1% |
| Шығу тогы | 9/4.5 А |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 265х130х65 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200165226974 |
| СЭҚ ТН коды | 8504408500 |
| Тауардың коды Kaspi | 104636476 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 1 х Шүко |
| Беткі тақта | LED-индикаторлар + Дисплей |
| Қуаты (Вт) | 1000 Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Батарея жинағының кернеуі | ±12В |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 20-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Батарея жинағын қосу түрі | Қысқыш терминалдар |
| Шығыс сигналының нысаны | Сатылы синусоидалы толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6901908212028 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 29 990 ₸





