Электросамокат, Xiaomi, Electric Scooter 5 GL, BHR9618GL/DDHBC35ZM, 1180 188 600 мм, салмақ 20,1 кг, Аккумулятор сыйымдығы 1 мың 60мАҚ 1 500вг Ең көбі 33х18х18 Кг үшін 130 Кг В дейінгі рекрудар үшін ұзындығы 150х1130хг ұзындығы 1 км-2 аспалы диаметр үшін 165 Кг кем болмайтын құбыр ұзындығы 150х30 В мимо = = = = = = такие Жүруге жарамды жер Биіктігі 1 см аз немесе сызаттан кемінде 3 см кедергілері бар цемент немесе асфальт жолдар Жұмыс температурасы -10+4 С. энергиясы 477 Вт/сағ. Қыздырудан, қысқа тұйықталудан, асқын токтан, қайта разрядтан және қайта қуаттандырудан қорғану Кіріс кернеуі (Тоқтың қанаттасы) 100-240. көмiртегi және нейлон, Қара
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Салмақ | 23.4 кг |
| Максималды жүктеме | 120 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 10000 мАч |
| Артикул | DDHBC35ZM |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Жасы | 16-50 жас |
| Толық зарядтау уақыты | 5 сағ |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | Адаптердің кіріс тогы 2А (максималды) |
| ТҮК коды | 0200210229325 |
| СЭҚ ТН коды | 8711609000 |
| Тауардың коды Kaspi | 137607178 |
| Жинақтау | Электрлік скутер, қуат адаптері, кілт, ұзартылған саптама адаптері, бұрандалар (5 дана), шиналар |
| Материал | Металл/пластик |
| Қуаты (Вт) | 700 Вт |
| Қозғалтқыш қуаты (W) | 350 Вт |
| Көлем | 0,13 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс температурасының диапазоны | +5-тен +35 °С-қа дейін |
| Жылдамдық | 25 км/сағ |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Штрих-код | 6932554411961 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 239 990 ₸





