Процессорға арналған кулер, Deepcool, GAMMA ARCHER V2 G-U-ARCHER-ARNNN-G-1, Intel 1700/1200/115х және AMD AM5 / АМА4 95w,120х13 пайыз шолып, 16-дан аспағандар үшін -75 Нққ 1 В = 19х27 градус 11х35 V2. sN 1 1 АNW 1 134 130 133 1 V12 АNi = = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 95W |
| Артикул | G-U-ARCHER-ARNNNN-G-1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 45 |
| Салмақ | 0.34 кг кг |
| Ауа ағыны | 55,5 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 65 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 124х121х65,5 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| Қосымша ақпарат | бекіткіштерде |
| ТҮК коды | 0200158636667 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 132815346 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 1,44 Вт |
| Айналу жылдамдығы | 1600±10% айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / AM5 / AM4 |
| Қосқыш түрі | 3-pin |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 26.1 дбА |
| Түсі | Біріктірілген |
| Штрих-код | 6933412729082 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 3 825 ₸





