Смарт сағаттар, Xiaomi, Redmi Watch 5, M2462W1 / BHR9381GL, Дисплей 2.07" АMOLED Рұқсат 432х504, Су өткiзетiн (5 АТМ) GPS*GLonastS.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Redmi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| LED дисплей | AMOLED |
| Батарея сыйымдылығы | 550 МАч |
| Артикул | M2462W1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 20 |
| Салмақ | 0.29 кг кг |
| Батареяның қызмет ету мерзімі | 24 күнге дейін |
| Толық зарядтау уақыты | 2 сағатқа дейін |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 47,5х41,1х11,3 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Датчиктер | Акселерометр, гироскоп, педометр, пульсометр, компас |
| Экран диагоналы | 2,07" |
| ТҮК коды | 0200120890653 |
| СЭҚ ТН коды | 8517620009 |
| Тауардың коды Kaspi | 133032624 |
| Жинақтау | Магнитті зарядтау негізі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Корпус материалы | Пластик, алюминий |
| Баудың материалы | Термопластикалық полиуретан |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Рұқсат | 432x514 |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Үйлесімділік | Android 6.0 және одан жоғары, IOS 12.0 және одан жоғары |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | 5 АТМ (50 м-ге дейін сүңгу) |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Қуат көзінің түрі | Литий-ионды |
| Штрих-код | 6941812725115 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 49 990 ₸





