Электросамокат, Xiaomi, Electric Scooter 5 ProGL, BHR9618GL/DDHBC45ZM, Өлшемі 1271 1192 584 мм, салмақ 22,4 кг, Күріктілігі 10 000 eвг; Рюбрь 30 1200 кмг; Еңіс мүмкіндігі 30 1 км; Еңісі 21,35 Кен кем болмайтын қонысында орналасса; автомобильден жеңіл асып кеткенге арналған 135 118х30х30К = = = = = = такие Биіктігі 1 см кем немесе сызаттары кемінде 3 см кедергілері бар цемент немесе асфальт жолдары Жұмыс температурасы -10+4о С Сақтау температурасы -20+4о С Қорғау сыныбы IPХ5 = шамамен қуатты уақыт iстемеге тигізгенге дейінгі шамадан төмен уақыт шамаланған нормативте пайдаланылған энетикадан қауіпсіздік белгісі бар белгі берілген уақыт ішінде шаманың 1х30 градусты алу уақыты шамадан төмен болжай енгенге ұқсас белгінің = = = = = = = = = такие қыздыру, қысқа тұйықталу, асқын ток, қайта разрядтау және қайта зарядтау Табиғи каучуктан, синтетикалық каучуктен, техникалық көміртегі мен нейлоннан жасалған кіру кернеуі (Қойлың тоғынан); Арқасында, ал алдыңғысы мен соңынан үшке булықтырып сораптауышқа арналған: 1о Атаулар үшін 1ж.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Салмақ | 23.4 кг |
| Максималды жүктеме | 120 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 10000 мАч |
| Артикул | DDHBC45ZM |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Жасы | 16-50 жас |
| Толық зарядтау уақыты | 5 сағ |
| Шығу қуаты | 1000 Вт |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | Адаптердің кіріс тогы 2А (максималды) |
| Жүріс қоры | 55 шақырым |
| ТҮК коды | 0200210230048 |
| СЭҚ ТН коды | 8711609000 |
| Тауардың коды Kaspi | 137607078 |
| Жинақтау | Электрлік скутер, қуат адаптері, кілт, ұзартылған саптама адаптері, бұрандалар (5 дана), шиналар |
| Материал | Металл/пластик |
| Қуаты (Вт) | 500 Вт |
| Номиналды кернеу | 36 Тұрақты токта |
| Көлем | 0,13 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс температурасының диапазоны | +5-тен +35 °С-қа дейін |
| Жылдамдық | 25 км/сағ |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Шиналар | Высокоэластичные шины двойной плотности, 9 дюймов |
| Штрих-код | 6932554403782 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 299 990 ₸




