Стабилизатор (AVR), SVC, AVR-1000-S, Қуаты 1000ВА/500Вт Шығыс кернеулері: 220В+-10% LED-индикаторлар AVR жұмыс ауқымы: 184-284B Кетуші ажырағыштар: sсхN 1 1 КС 1 км - 1 км-2 1С 30 135-233 133 500 000 1 500 000 133 127 3050 200 200 200 200 200 200 30 1 500 1 1 500 000 500 мың 500 В = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Тұрақтандырғыш түрі | Релелік |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.66 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | AVR-1000-S |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Қаптамада | 12 |
| Шығу жиілігі | Желімен синхрондалған |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 180х95х119 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 184-284В |
| ТҮК коды | 0200120822807 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 104105569 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 3 х Шуко |
| Беткі тақта | LED-индикаторлар |
| Материал | Металл/пластик |
| Қуаты (Вт) | 1000ВА / 500Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://svc.kz/catalog/odnofaznye/stabilizator_svc_avr_1000_s/ |
| Өндіруші ел | Тайваньда жасалған |
| Штрих-код | 6901504202188 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 13 490 ₸





