Компьютерлік корпус, XG, Cube, Mini-ITХ, Micro-ATX, USB 2.0x1, USB 3.0x1 Компьютерлік корпусы, 157 мм, VGA-ның ұзындығы 320 мм-ге дейінгі процессорлы керлегіш ұзындығы, 2х3, 5»/2*2,5 "Элемент құбырын компонеттерлеуші құбырлы камералық қақпақтарының қақпақтары мен құбырлы қақпақтары арқылы қарастыру арқылы құбыр арқылы құбырлы радиометриясы арқылы ны мимо такиее = = = такие
Сипаттамалары
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Салмақ | 4.61 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | XG Cube |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 157 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 355x330x280мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 140 / 240 / 280 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 320 |
| ТҮК коды | 0200184459261 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 2 |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 |
| Көлем | 0,05 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Жоғарыдан: 120/140/240/280; Төменнен:120/240 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 4 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6902201244006 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 16 050 ₸





