Моноблок, XG, Crystal Desk GT40, 23,8", Barebone, ASUS H610T2, IPS 1920*1080 Full HD, Веб-камера 5 МП, Butetomopi *2.2.Whoceopi = bookruje biVNiruiNomopjutherium fabruceincopiurstjudce theport blumentium Vjmbooks такиео-камера такие 3W*2 кірістірілген динамиктері Биіктігі бойынша реттелетін аяқ, тұғырдың жиналмалы негіздемесі, сымсыз клавиатура+комплектіде тінтуір
Сипаттамалары
| Размеры | |
|---|---|
| Салмақ | 14.09 кг |
| Негізгі | |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 23.8" XG Crystal Desk GT40 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 2 |
| Bluetooth нұсқасы | 5.1 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 581х60,5х350 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Экран диагоналы | 23,8" |
| Қосымша ақпарат | Орнатылған салқындату желдеткіштері |
| ТҮК коды | 0200210255720 |
| СЭҚ ТН коды | 8471410000 |
| Тауардың коды Kaspi | 138748071 |
| Контраст қатынасы | 1000:1 |
| Көлем | 0,08 м<sup>3</sup> |
| Тамақтандыру | 110-220В, 50/60Hz |
| Экран ажыратымдылығы | 1920x1080 |
| Орналасуы | Ағыл/Қаз/Қаз |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1700 |
| Түрі | Құрастыруға арналған жалаң сүйек |
| Экран матрицасының түрі | IPS |
| Жад түрі | DDR5 |
| Штрих-код | 6902609243007 |
| Жарықтық | 250 кд/м2 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 255 000 ₸





