АG300 MARRS R-AG300-BKMNMG, Intel 1700/1200/115х AMD AM5/AM4, 150W, 92 мм Led Mint, 500-3050|10 % а/кг; 32.2.с.2.1835-2х013050х33С; VVQV 150X0118С—18 градус 150 км-250 км bjjstroVV; OVІQQ 150 км-2 500—50 = = = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 150W |
| Артикул | R-AG300-BKMNMN-G |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 36 |
| Салмақ | 0.48 кг кг |
| Ауа ағыны | 32,5 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 129 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 119х77х129 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 92 |
| Қосымша ақпарат | Үш мыс жылу құбыры |
| ТҮК коды | 0200158726320 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 109386450 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 2,28 Вт |
| Айналу жылдамдығы | 500-3050±10% айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / AM5 / AM4 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.deepcool.com/products/Cooling/cpuaircoolers/AG300-Marrs-CPU-Cooler-1851-1700-MAM5/2020/16568.chtml |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 30,5 дбА |
| Түсі | Біріктірілген |
| Штрих-код | 6933412728023 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 10 989 ₸





