процессорға арналған кулер, Deepcool, AG400 R-AG400-BKNNMG-1, Intel 1700/1200/115х және AMD AM5/AM4, 220Q, 120 миллон 500-1901 пайыз об.м.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 220W |
| Артикул | R-AG400-BKNNMN-G-1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 18 |
| Салмақ | 0.81 кг кг |
| Ауа ағыны | 75,89 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 150 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 120х92х150 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| Қосымша ақпарат | Төрт 6 мм мыс жылу құбыры |
| ТҮК коды | 0200158726313 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 107382981 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 2,04 Вт |
| Айналу жылдамдығы | 500- 2000±10% айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / AM5 / AM4 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.deepcool.com/products/Cooling/cpuaircoolers/GAMMAXX-AG400-Single-Tower-CPU-Cooler\2022/15917.3,5mdIN@jata.jtraVagement АQUNQADUNASNADASNASNASNASADASUNECUNASADADQQWUNASQUNUN = = = такие |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 31,6 дбА |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412727590 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 14 606 ₸





