Источник бесперебойного питания, SVC, V-650-F-LCD, Smart, USB, Мощность 650ВА/400Вт, Диапазон работы AVR: 165-275В, Бат.: 12В/9 Ач*1шт., 3 вых.: 2 Shuko CEE7+1 IEC C13 (Bypass), Защита тел. линии, Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 6.1 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/9Ач |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | V-650-F-LCD |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қаптамада | 4 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 3 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6-8 сағат |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0,5Гц |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 85x305x141 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 165-275В |
| Кабель ұзындығы | 1,5 м |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| Телефон желісін қорғау | Иә |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | USB (Smart технологиясы) |
| ТҮК коды | 0200200563491 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 5400096 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 2 х Шуко + 1 х МЭК С13 (айналма жол) |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 650ВА / 400Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 20-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://svc.kz/catalog/interaktivnye/ups_svc_v_650_f_lcd/ |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Шығыс сигналының нысаны | Сатылы синусоидалы толқын |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6901253161149 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 30 569 ₸





