Ауа тазартқыш, Smartmi, Air Purifier P1 (ZMKQJHQP11), Үш қабатты тазалау, Дисплей, қызмет көрсетілетін ауданы 48 м. Тазалау қуаты 220 м/сағ.Шабу мөлшері,50 бенброкауылдар Қураңғысы (Сақ болу шартын қарастыру); Шабылған сымның деңгейін; Күшейген ағаш өңдеу үшін қоқымдарының қалыңдылық (Сеймаралы); Квартты қоқымдарға ти мимо такиее = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | SmartMi |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Размеры | |
| Салмақ | 4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| LED дисплей | Сенсорлы LED-дисплей |
| Артикул | ZMKQJHQP11 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 220х360,5 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | Былғары тасымалдау тұтқасы, таймер, түтін, жүн, шаң кенелері, бактериялар мен вирустарды тазалау |
| ТҮК коды | 0200261532757 |
| СЭҚ ТН коды | 8509800000 |
| Тауардың коды Kaspi | 103313279 |
| Жинақтау | Ауа тазартқыш, қуат адаптері, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Қызмет көрсетілетін алаң | 30 м2 дейін |
| Көлем | 0,03 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 30 Вт |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Орнату түрі | Үстел үсті, еден үсті |
| Шу деңгейі | 19-49 дБ |
| Сүзгі | алдын ала тазарту, HEPA (13 класс), көмір |
| Штрих-код | 6970403201714 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 64 990 ₸





