Портативті сыртқы аккумулятор, Xiaomi, 33W Power Bank 20000mAh (Integrated Cable) Blue GL, PB2030MI/BHR8975 GL, аккумуляторлардың номинал қуаты, 74 Втсағ (7,4B 100%MAs), Атаулық ыдыс-шамдылығы 12 000ma.ho, Еңгізілетін контейнерлерге орналасуы 1 130 133 133 133 130 V1850 мың = = = = = = = такие USB-C|/кабель USB-C /USB-A. Өнімнің мөлшері 127 x 70,5 х 30,5 мм. Бөгде, Көк
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 20000 МАч |
| Артикул | PB2030MI |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 30 |
| Салмақ | 0.43 кг кг |
| Толық зарядтау уақыты | 6 сағ |
| Кіру | 5V/3A, 9V/2A, 12V/2A, 15V/1.8A, 20V/1.35A |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | Жылдам зарядтауды қолдау |
| ТҮК коды | 0200165260008 |
| СЭҚ ТН коды | 8504405500 |
| Тауардың коды Kaspi | 129234027 |
| Корпус материалы | Пластик, металл |
| Қуаты (Вт) | 33 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Штрих-код | 6941812795651 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 14 990 ₸





