Источник бесперебойного питания, CyberPower, PLT1500ELCDRT2U, Мощность 1500ВА/1350Вт, PLT-серия, Линейно-интерактивный, Стоечный 2U, LCD/USB/RS232/EPO, AVR: 160-290В, АКБ 12В/7Ач*4 шт, Вых: 8xIEC C13, Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CyberPower |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 26.62 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | PLT1500ELCDRT2U |
| Базалық бірлік | дана |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 4 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 8 сағ |
| Монтаждау бағанасындағы биіктік | 2U |
| Шығу | 230В ±10% |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±1% (батареядан жұмыс істеу режимінде) |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 438х430х88 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 165-290В |
| Кабель ұзындығы | 1,2 м |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | USB (Smart технологиясы) |
| ТҮК коды | 0200261574269 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 105632654 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 8 х МЭК С13 |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 1500ВА/1350Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Номиналды кіріс кернеуі | 230 Жылы |
| Көлем | 0,07 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоидалы, импульстің енін модуляциялаумен |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4712856273748 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 212 990 ₸





