Сумен суытылатын кулер, Deepcool, LQ360 ULTRA ARGB R-LQ360-BKASMC-G-1, Intel 1851/1700/1200/115х және ASR АN 5 / АМА 4 / ASNV ТеNV 300111 = 1200 милия 3030 Аirombirus АNUVW iii. QV12 118 130 РN 11850 РN = = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 300W |
| Артикул | R-LQ360-BKASMC-G-1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 6 |
| Салмақ | 2.66 кг кг |
| Ауа ағыны | 55 CFM |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 402х120х27 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| СЖО ұзындығы | 360 |
| Түтіктердің ұзындығы СЖО, мм | 410 |
| ТҮК коды | 0200208636647 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 155476905 |
| Желдеткіштер саны | 3 дана |
| Мақсаты | Суды салқындату процессоры |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жарықтандыру | ARGB |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 1,8 Вт |
| Айналу жылдамдығы | 500-2150±10% айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / AM5 / AM4 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.deepcool.com/products/Cooling/cpuliquidcoolers/LQ360-ULTRA-WH-ARGB-360mm-Dashboard-Dismpel-Liqueed-Cooler/2024/22123.jtmadiru |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 4 pin PWM + 3 pin (+5V-D-G) |
| Шу деңгейі | 32 дбА |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412729808 |
| Сорғының қуат тұтынуы | 3,48 Вт |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 83 317 ₸





