Бір фазалы прожектор, Philips, ST033T-LED25/830-30W-220-240V-WB-BK-GM Жарықтық ағым 2400Лм. Түстік температура 3000К; Күшейгіштігі 30Bқ. түстің берілгендер индекстерінің көбі 8хG11С11 65С9911 бір фазды процессорлардың қалың түйінімен бір түптерменің қалың түсті түйіннің қалың түрікті шоқ түстің орналасуын шамдарды = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Philips |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түс температурасы | 3000К |
| Түсі | Қара |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 911401890782 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 24 |
| Салмақ | 0.45 кг кг |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Түстерді көрсету индексі | 80 CRI |
| ТҮК коды | 0200210091748 |
| СЭҚ ТН коды | 9405110033 |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 30 Вт |
| Жұмыс кернеуі | 220-240В |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.lighting.philips.com/prof/indoor-luminaires/projectors/essential-smartbright-projector-gen-2/911401859282_EU/product |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP20 |
| Штрих-код | 8719514544604 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 17 225 ₸



