Процессор үшін кулер, Deepcool, AG400 BK ARGB V2 R-AG400-BKAMMN-GJD, Intel 1851/1700/1200/115х және АТО, АN5/CEV.2)H 120 милионның 1,200—10 % а.қ, 500-20|200 градус V200СW, 12,5—200-2х24х30 градус OUW 12,5X18х33С11 12.11 = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 220W |
| Артикул | R-AG400-BKAMMN-GJD |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 18 |
| Салмақ | 0.86 кг кг |
| Ауа ағыны | 75,89 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 154 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 125x92x154 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| Қосымша ақпарат | Төрт 6 мм мыс жылу құбыры |
| ТҮК коды | 0200158726306 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 145535263 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 2,04 Вт |
| Айналу жылдамдығы | 500 - 2100 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / AM5 / AM4 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.deepcool.com/products/Cooling/cpuaircoolers/AG400-BK-ARGB-V2-CPU-Cooler-wi келесi- Top-Соw-Lout-L51-1700-AS5/2024.3,5mausjumzNomopul@rolu3,5@ru.jrombru|szab@stroruszelsru@utov.kz |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 3 pin (+5V-D-G) |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 31,6 дбА |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412729310 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 14 206 ₸





