АG500 BK ARGB V2 R-AG500-BKAMMN-GJD, Intel 1851/1700/1200/115х және AMD AM5/AM4, 240W, 1х120 милионь 150— 130 миль дейінгі ағымдамасында процессорге арналған куәгер.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 240W |
| Артикул | R-AG500-BKAMMN-GJD |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 12 |
| Салмақ | 1 кг кг |
| Ауа ағыны | 67,88 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 160 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 125х95х160 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| ТҮК коды | 0200136372228 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 137568547 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жарықтандыру | RGB |
| Айналу жылдамдығы | 300-1950±10% айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / AM5 / AM4 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | http://cms2.deepcool.com:8080/site1/products/Cooling/cpuaircoolers/2025/20914.shtml |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 3 pin (+5V-D-G) |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 29.4 дбА |
| Штрих-код | 6933412729334 |
| Қуатты тұтыну | 1,68 Вт |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 17 549 ₸





