Умный дверной замок, Aqara, Door lock D100 Zigbee, ZNMS20LM, литий-ионная аккумуляторная батарея 2480 мАч (7,2 В), вход Type-C для аварийного питания (5 В), Zigbee 3.0, Bluetooth 5.0, NFC, Рабочая температура -10°C -+55°C, Ширина двери: 40 – 80 мм, Масса нетто: 4,2кг, Размеры: 393.8*74.2*58.6 мм, Лёгкая настройка в приложении Aqara Home для iOS, Android, Совместимость с HomeKit, Способы открытия: Удалённо через приложение Aqara Home, Отпечаток пальца, NFC метки (2 шт. в комплекте), Постоянный пароль, Одноразовый пароль, Временный пароль, Механический ключ, Через HomeKit, включая новейшую функцию Apple Home Key, Черный
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Aqara |
| Жағдайы | Жаңа |
| Жалпы | |
| Салмақ | 5.98 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ZNMS20LM |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 2 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 393,8х74,2х58,6 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | Есіктің ені: 40 – 80 мм |
| ТҮК коды | 0200120864999 |
| СЭҚ ТН коды | 8301409000 |
| Тауардың коды Kaspi | 101471727 |
| Жинақтау | Пайдаланушы нұсқаулығы x1, алдыңғы панель x1, артқы панель x1, құлып корпусы x1, цилиндрлік үлбір |
| Көлем | 0,02 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-95% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -10-дан +55 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Батарея түрі | литий-ионды қайта зарядталатын батарея 2480 МАч (7,2В), апаттық қуат көзіне арналған Type-C кірісі (5В) |
| Штрих-код | 6970504216723 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 221 890 ₸





