Сумен салқындатылатын кулер, Deepcool, MYSTIQUE 240 WH ARGB R-LX240-WHDSNMCP-G-1, Intel 1700/1200/115х ASR АN 5 / АN 4 / АW-28W, IХN 21х 130 милиядан аз РWV 1200-2200 Rosport Rodument Insigutus fVUVNUQNN OUVU мимо = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Түсі | Ақ |
| Модельмен үйлесімділік | Mystique |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 280W |
| Артикул | R-LX240-WHDSNMCP-G-1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 6 |
| Салмақ | 2.2 кг кг |
| Ауа ағыны | 72,04 CFM |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 282х120х27 мм |
| Кепілдік | 5 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| СЖО ұзындығы | 240 |
| Түтіктердің ұзындығы СЖО, мм | 410 |
| ТҮК коды | 0200120910597 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 136296702 |
| Желдеткіштер саны | 2 дана |
| Мақсаты | Суды салқындату процессоры |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жарықтандыру | RGB |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 2,64 Вт |
| Айналу жылдамдығы | 600-2400±10% айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / AM5 / AM4 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.deepcool.com/products/Cooling/cpuliquidcoolers/MYSTIQUE-240-ARGB-5th-Gen-LCD-Liquid- Cooller- 1851-1700-CEM 5/2024/ 18861.jtmalos.jovzel |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 3 pin + 3 pin (+5V-D-G) |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 38,71 дбА |
| Штрих-код | 6933412729068 |
| Сорғының қуат тұтынуы | 4,2 Вт |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 83 073 ₸





