Источник бесперебойного питания, CyberPower, PR6000ELCDRTXL5U, Мощность 6000ВА/4500Вт, PR-серия, Линейно-интерактивный, Стоечный 5U, LCD/Smart/USB/RJ11/RJ/45/RS232/EPO/Serial, AVR: 167-288В, АКБ 12В/9Ач*16шт, Вых: 8xIEC C13/2xIEC C19/1xКлеммный блок, Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CyberPower |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 126.14 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/9Ач х 16 |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | PR6000ELCDRTXL5U |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 4 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 6 сағ |
| Монтаждау бағанасындағы биіктік | 5U |
| Шығу | 220В ±5% (батареядан жұмыс істеу режимінде) |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0.1Гц (батареядан жұмыс істеу режимінде) |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 433х220х645 |
| Кепілдік | 5 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 151-302В |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | USB (Smart технологиясы) |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | Терминал блогы/IEC C13 x 8/IEC C19 x 2 |
| Жинақтау | PR6000ELCDRTXL5U UPS, тірекке орнатуға арналған рельстер (UPS), Монтаждау үшін бүйірлік креепление (UPS) |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 6000ВА/4500Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Номиналды кіріс кернеуі | 220В |
| Номиналды ток | 40A |
| Көлем | 0,19 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Қосылу түрі | Терминалдық қалып |
| Қашықтан мониторинг жүргізу | SNMP/HTTP - негізінен RMCARD205 көмегімен |
| Шығыс сигналының нысаны | Таза синусоидалы сигнал |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4712364142215 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 523 990 ₸





