Портативтік сыртқы аккумулятор, Xiaomi, 18W Power Bank 30000mAh GL, PB3018ZM/BHR9126GL, Литий-полимерлік, Жұмыстық температурасы 5C-35С, 154.5х72.3X37 мм; ТехNNNew OVUQ OUVUQ; OUQUQ; Instimentment OVN OVWUQ; Instiment theUgromment; Inter = = = = = = такие Зарядтау уақыты 7,5 сағат (24Вт-тан кем емес адаптер және Type-C пайдалану ұсынылады) Жиынтық: ықшам сыртқы батарея; USB-С кабель; Нұсқаулық.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | PB3018ZM |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 36 |
| Салмақ | 0.73 кг кг |
| Кіру | USB-A: 5.1V/2.4A, 9V/2A, 12V/1.5A; USB-C: 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200120883853 |
| СЭҚ ТН коды | 8504405500 |
| Тауардың коды Kaspi | 137286533 |
| Жинақтау | Портативті қуат банкі, зарядтау кабелі, пайдаланушы нұсқаулығы |
| Қуаты (Вт) | 18 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс температурасының диапазоны | +5-тен +35 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Пластик |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Қуат көзінің түрі | Литий полимері |
| Штрих-код | 6941812798447 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 15 990 ₸





