Сумен салқындатылатын кулер, Deepcool, MYSTIQUE 360 ARGB R-LX750-BKADSNC-G-1, Intel 1700/1200/115x және AMD CEUNNNabrombuluri АiNNumusNomiiquez@NomomusiurizjataVjacurjpez@manstaculigulaculurrombulroutjuts. = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| Модельмен үйлесімділік | Mystique |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 300W |
| Артикул | R-LX750-BKADSNC-G-1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 6 |
| Салмақ | 2.64 кг кг |
| Ауа ағыны | 72,04 CFM |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 402х120х27 мм |
| Кепілдік | 5 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| СЖО ұзындығы | 360 |
| Түтіктердің ұзындығы СЖО, мм | 410 |
| ТҮК коды | 0200158686686 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 124097491 |
| Желдеткіштер саны | 3 дана |
| Мақсаты | Суды салқындату процессоры |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Көлем | 0,02 м<sup>3</sup> |
| Жарықтандыру | ARGB LED |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 2,64 Вт |
| Айналу жылдамдығы | 600-2400±10% айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / AM5 / AM4 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.deepcool.com/products/Cooling/cpuliquidcoolers/MYSTIQUE-360-ARGB-5th-Gen-LCD-Liquid- Cooller-1851-1700-AN5/2024/ 18771.chtml |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 3 pin + 3 pin (+5V-D-G) |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 38,71 дбА |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412728887 |
| Сорғының қуат тұтынуы | 4,2 Вт |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 93 072 ₸





