процессорға арналған кулер, Deepcool, AG620 WH ARGB V2 R-AG620-WHAMMN-GJD, Intel 1851/1700/1200/115х және АAMD AS4.20W.2)10|18х30х01200х27С11х0165 км-2х01200х0130СUх24 кмN OXU12VUVQV2.V2.VQWXVVVVQQ = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 260W |
| Артикул | R-AG620-WHAMMN-GJD |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 9 |
| Салмақ | 1.75 кг кг |
| Ауа ағыны | 67,88 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 161 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 129х136х161 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| Қосымша ақпарат | Алты мыс жылу құбыры |
| ТҮК коды | 0200279398277 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 145535218 |
| Желдеткіштер саны | 2 дана |
| Кернеу | 12 Жылы, 5 жылы |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Айналу жылдамдығы | 300-1950±10% айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / AM5 / AM4 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://ru.deepcool.com/products/Cooling/cpuaircoolers/AG620-WH-ARGB-V2-CPU-Cooler-with-Top-Cove-Lint-1851-1700-CE05 / 2020/ 20021.5...wtiz{j>j>> //j>>Nacrombrombluque{satazurs}}sNex@strusj = = = |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM + 3 pin (+5V-D-G) |
| Мойынтірек түрі | Гидравликалық |
| Шу деңгейі | 29.4 дбА |
| Штрих-код | 6933412729235 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 29 181 ₸





