Xiaomi, A 2026 50”, L50MB-ARU, 4K UHD (38402160), 60Гц, Android, QuadA55, MaliG52MC1, 2GB/8GB, 178 °/178 градус Doldу Аudio (ДТС-X)DTC, рамигоның екінші сипатты радиосы 112х0130 Асификациясы 1101—30 градус biXVs bortomuss burrombhoques такиео = = такие қара жиектеме
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Операциялық жүйе | Android TV |
| Түсі | Қара |
| Өлшемдері | |
| Салмақ | 10.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | L50MB-ARU |
| Аудио | Dolby Audio |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Дауыстық көмекші | Иә |
| Экран диагоналы | 50" |
| Интерфейстер | HDMI x 3, USB x 1, LAN, AV, Mini-Jack 3,5 мм, Wi-Fi, Bluetooth |
| ТҮК коды | 0200138724056 |
| СЭҚ ТН коды | 8528722001 |
| Тауардың коды Kaspi | 146846634 |
| Қуаты (Вт) | 20 Вт |
| Кіріктірілген жад көлемі | 8 ГБ |
| Көлем | 0,12 м<sup>3</sup> |
| ЖЖҚ көлемі | 2 ГБ |
| Өлшемі (ЛхШхВ), мм | 1110х640х70 |
| Рұқсат | 3840x2160 |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Экран жақтарының арақатынасы | 16:9 |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Экранды жаңарту жиілігі | 60 Гц |
| Штрих-код | 6941948705289 |
| Жарықтық | 200 кд/м2 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 159 990 ₸





