Үздіксіз қуат көзі, CyberPower, UTI675E, Қуаттылығы 675ВА/360Вт, UTI-серия, сызықты-интерактивті, Едендегі, LED, AVR: 165-290B, АҚҚ,12B/5Aч,х1, Ач, Аj = 1Сi 1хСхуқ АхШСС 1-данасы Агольдің (қойлысы мен диаметрiне дейінгі диаметрiне дейінгі = = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CyberPower |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 3.88 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/5Ач |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | UTI675E |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қаптамада | 4 |
| Толық зарядтау уақыты | 8 сағ |
| Кіру | 230В±10% |
| Шығу | 230В ±10% |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±1% |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 84х159х252 |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 165-290В |
| Кабель ұзындығы | 1,2 м |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| ТҮК коды | 0200261572678 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 5400856 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 2 х Шүко |
| Қуаты (Вт) | 675ВА/360Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоидалы, импульстің енін модуляциялаумен |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4712856272963 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 22 690 ₸




