Источник бесперебойного питания, CyberPower, OL10KERT3UPM, Мощность 10000ВА/10000Вт, OL-серия, On-Line, Стоечный 3U, LCD/Smart/USB/RJ11/RJ45/EPO/2*Relay/RS232/Сухие контакты, AVR: 200-240В, Без АКБ, Вых: 4xIEC C13/4хIEC C19/Клеммная колодка, Чёрный
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CyberPower |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 34.28 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | OL10KERT3UPM |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 0 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 4 сағ |
| Монтаждау бағанасындағы биіктік | 3U |
| Шығу | 220В ±2% (батареямен жұмыс істеу режимінде) |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±0.5% (батареядан жұмыс істеу режимінде) |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 433х132х660 |
| Кепілдік | 5 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 200-240В |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| ДК-мен байланысуға арналған интерфейс | USB/RS-232 (Smart технологиясы) |
| ТҮК коды | 0200054958238 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 106338749 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | Терминал блогы/IEC C13 x 4/IEC C19 x 4 |
| Беткі тақта | СК-дисплей |
| Қуаты (Вт) | 10кВА/10кВт |
| Мақсаты | Иә |
| Номиналды кіріс кернеуі | 220В ±2% |
| Номиналды ток | 52А |
| Көлем | 0.14 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| ҮҚК түрі | Желіде |
| Қосылу түрі | Терминалдық қалып |
| Қашықтан мониторинг жүргізу | SNMP/HTTP - негізінен RMCARD205 көмегімен |
| Шығыс сигналының нысаны | Таза синусоидалы сигнал |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4712856277937 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 1 268 990 ₸




