Лазерлі қашықтық өлшегіш, Xiaomi, Smart Laser Measure, BHR5596GL/MJJGCJYD001QW, өлшеу диапазоны 0,05-40 м. Өлшеу бірлі-гөріс, қ-ң диаметрі, МАЭК 653550 124х35х01 135х18х01 135х18х18 дейінгі шамшалылар 1х12 км үшін үшін үшін: Кендер мен вагондарды белгі = = = = = = = такие 8 м (кедергісіз), 2400-2483,5 МГц жиілік диапазоны Жұмыс Қуаты 0,7 Вт (Макс), Күкір
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Қосымша функциялары | |
| Тамақтану | Аккумулятор |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | MJJGCJYD001QW |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 25 |
| Bluetooth нұсқасы | Шамамен 8 м (кедергісіз) |
| Салмақ | 0.1 кг кг |
| Ылғалдылық | 20% - 80%, конденсатсыз |
| Толық зарядтау уақыты | 1,5 сағ |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 80х35х21 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Қосымша ақпарат | Автоматты өшіру уақыты 180 с |
| ТҮК коды | 0200120834619 |
| СЭҚ ТН коды | 9015101000 |
| Тауардың коды Kaspi | 105516041 |
| Қуаты (Вт) | 0,7 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -10-дан +50 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Құрамы | Металл, пластик |
| Өндіруші ел | Қытайда жасалған |
| Штрих-код | 6934177761218 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 22 490 ₸




