Сымсыз зарядтау құрылғысы, Xiaomi, 50W Wireless Charging Stand Pro, BHR7560GL/MDY-14-EN, 5-20V 3.25Amax, 50W max, Q/HDХ MT003– 2018; Ыстыққа асып тартпай қорапқа сору; Жылудың тоңмай соруын қамтымай; Жылудың артынша қүдеріпті торуылдан, ҚШКС ҚСж = = = = = = = = = = такие ток бойынша шамадан тыс жүктемеден қорғану Төмен кернеуден қорғану Бөгде заттарды табу Статикалық электрден қорға.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | MDY-14-EN |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 15 |
| Салмақ | 0.25 кг кг |
| Салмағы (г) | 22 |
| Кіру | 5V/3A, 9V/2A, 12V/2A, 15V/1.8A, 20V/1.35A |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200161234201 |
| СЭҚ ТН коды | 8504405500 |
| Тауардың коды Kaspi | 135978633 |
| Материал | Пластик |
| Қуаты (Вт) | 50 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Үйлесімділік | Android/iOS |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.mi.com/global/product/xiaomi-50w-wireless-charging-stand-pro/ |
| Зарядтауға арналған қосқыш түрі | Type-C |
| Штрих-код | 6941812741368 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 22 990 ₸





