Үздіксіз қуат көзі, CyberPower, BU1000E, Қуаты 1000BA/600Вт, BU-серия, сызықты-интерактивті, Едендік, LED, AVR: 165-280В, АҚҚ12B/5Aч, х 2данасы Агоның өнімін тұрақты түрде пайдалану үшін пайдалану шартты шарт үшін пайдалану үшін пайдалану үшін пайдалану үшін пайдалану үшін пайдалану үшін пайдалану үшін пайдалану үшін пайдалану үшін пайдалану үшін пайдалану үшін пайдалану үшін пайдалану үшін пайдалану үшін жауап беретін белгілерге белгі = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CyberPower |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 7.63 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Батарея сыйымдылығы | 12В/5Ач х 2 |
| Автоматты түрде қосу | Иә |
| Артикул | BU1000E |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Дыбыссыз режим | Иә |
| Қаптамада | 3 |
| Режимдерді ауыстыру уақыты | 4 мс |
| Толық зарядтау уақыты | 8 сағ |
| Кіру | 230В±10% |
| Шығу | 230В ±10% |
| Шығу жиілігі | 50/60 ±1% |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 190х110,5х290 |
| Кепілдік | 2 жыл |
| Жұмыс ауқымы AVR | 165-280В |
| Кабель ұзындығы | 1,2 м |
| Батареяның толық зарядсыздануынан қорғау | Иә |
| ТҮК коды | 0200288206624 |
| СЭҚ ТН коды | 8504403008 |
| Тауардың коды Kaspi | 107064052 |
| Шығыс қосқыштарының саны мен типі | 4 х Шуко |
| Қуаты (Вт) | 1000ВА / 600Вт |
| Мақсаты | Иә |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 0-90% (конденсациясыз) |
| Жұмыс температурасының диапазоны | 0-ден 40 °С-қа дейін |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| ҮҚК түрі | Сызықтық-интерактивті |
| Шығыс сигналының нысаны | Синусоидалы, импульстің енін модуляциялаумен |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4712856271409 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 54 990 ₸




