Сымсыз зарядтау қондырғысы, Xiaomi, 80W Adaptive Wireless Charging Stand, BHR8304GL/MDY-16-ES, 12V/20V6AMax, 12V/20V10W/80W Мак, Асықтаған шаманың артынша айқайдан қауіпсіздікте, қауіпсіздікке төзімді түрде атқымаларды қорапты кернеуі үшін қауіпсіздікке бөгеттер мен қауіпсіздік үшін аспалы қораптар Аталымдар үшін кер мимо = = = = = = такие қызып кетуден қорғау; Кері кернеуден қорғау; Ауытқыған импеданттан қорғаныс; Деректерді беру кәбілінің шифрлауынан қорғанысты; Ток арқылы шамадан тыс жүктелуден қорғану; Статикалық элетральдықтан сақтан; Көмек беру торапты қоданған найзағайдан сымсыз зарядтауға арналған тұғырық Электромагниттік өрістерден қорғаныш Xiaomi 80 Вт Сымсыз зарядтау үшін бейімдеу тіреуіші Бөгде заттардан қорғау
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Xiaomi |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | MDY-16-ES |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 15 |
| Салмақ | 0.35 кг кг |
| Салмағы (г) | 22 |
| Кіру | 5V/3A, 9V/2A, 12V/2A, 15V/1.8A, 20V/1.35A |
| Кепілдік | 1 жыл |
| ТҮК коды | 0200165258029 |
| СЭҚ ТН коды | 8504405500 |
| Тауардың коды Kaspi | 136892947 |
| Материал | Пластик |
| Қуаты (Вт) | 80 Вт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Үйлесімділік | Android/iOS |
| Зарядтауға арналған қосқыш түрі | Type-C |
| Штрих-код | 6941812775035 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 39 990 ₸





