Компьютерлік корпус, Huntkey, S900, Micro ATX/Mini-ITX, USB 1*3.0/2*2.0, HD-Audio+Mic, Салқындатқыш 5*12см ARGB, Процессор салқындатқышының биіктігі 155 мм-ге дейін, VGA ұзындығы 320 мм-ге дейін, 2*3.5"/1*2.5", Ұяшық 4, Қалыңдығы 0,5 мм, 345х270х374мм, пайдаланылмаған, қара
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | HuntKey |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 5.14 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | S900 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 1 |
| Кіріктірілген желдеткіштер 120 мм | 5 |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 155 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 341x270x375 мм |
| Кепілдік | 1 жыл |
| СЖО ұзындығы | 120 / 240 |
| Видеокартаның ұзындығы, мм | 320 |
| ТҮК коды | 0200210143447 |
| СЭҚ ТН коды | 8473308000 |
| Тауардың коды Kaspi | 147532818 |
| Бөлімдер саны 2.5 | 1 ішкі |
| Бөлімдер саны 3.5 | 2 ішкі бөлік |
| Көлем | 0,06 м<sup>3</sup> |
| СЖО қолдау | Жоғарыдан: 240 мм |
| Қоректендіру блогының орналасуы | Төменгі |
| Кеңейту слоттары | 4 слот |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://en.huntkey.com/product/s900-sandstorm-full-edition/ |
| Қоректендіру блогының стандарты | ATX |
| Аналық платаның стандарты | Micro-ATX / Mini-ITX |
| Графикалық картаны орнату түрі | Көлденең |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 4894788001832 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 23 750 ₸



