АК400 R-AK400-BKNNMN-G-1, Intel 1700/1200/115x және AMD AM4 /AM3(+) /AM2(+) /FM2(+)/ҒМА2,220w.110%—1230 км-2200 км-230 130 км-227х0133х3075—30х0165С; ViV 130С1833XV30С12 133х0165С30С3012 = = = = = = = = = такие
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Deepcool |
| қызметі | Процессорға арналған |
| Мойынтірек түрі | Гидродинамикалық |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| TDP | 220W |
| Артикул | R-AK400-BKNNMN-G-1 |
| Базалық бірлік | дана |
| Қаптамада | 18 |
| Салмақ | 1 кг кг |
| Ауа ағыны | 66,47 CFM |
| Процессорға арналған салқындатқыштың биіктігі, мм | 155 |
| Өлшемдері (ШхГхВ) | 127х97х155 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Желдеткіштің диаметрі, мм | 120 |
| Қосымша ақпарат | Төрт мыс жылу құбыры |
| ТҮК коды | 0200179712500 |
| СЭҚ ТН коды | 8414592000 |
| Тауардың коды Kaspi | 104730984 |
| Желдеткіштер саны | 1 дана |
| Кернеу | 12 Вольт |
| Көлем | 0,01 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс кезінде тұтынылатын қуат | 1,56 Вт |
| Айналу жылдамдығы | 500 - 1850 айн/мин |
| Бағасы төмендетілді | 1 |
| Розетка | 1851 / 1700 / 1200 / 1151 / AM5 / AM4 |
| Өндірушінің сайтына сілтеме | https://www.deepcool.com/products/Cooling/cpuaircoolers/AK400-Performance-CPU-Cooler/2021/15222.shtml |
| Қосқыш түрі | 4 pin PWM |
| Шу деңгейі | 29 дбА |
| Түсі | Қара |
| Штрих-код | 6933412727446 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 19 153 ₸





