Автомобиль зарядтау станциясы, SVC, AC GB/T - 22кВт Қуаты: 22000Вт Шығатын кернеуі: 400В Ең жоғары ток: 32А Оқтау үшін айырып алу түрі: GB/Т тоқ; Kбөтелдің биіктігі; 5 метр; диаметрлерге байланысты режимдер үшін 1 с-метрге 1; диаметрлерге 1 Кб дейінгі қауіпсіздікті шектеуге арналған белгілерге арналған; диаметрге дейінгі аспапты пайдалану құралдары бойынша пайдалану үшін; қуаттары мен қозды мимо = = = = = такие габариттер Ш*В*Г: 270*400*190,51(мм) Қабырғалық бекітілу
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | SVC |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Айнымалы ток ГБ/Т - 22кВт |
| Базалық бірлік | дана |
| Қауіпсіздік | Иә |
| Қаптамада | 1 |
| Салмақ | 6.5 кг кг |
| Шығу тогы | 32A |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Кабель ұзындығы | 5 м |
| Заряд көрсеткіші | жарықдиодты |
| ТҮК коды | 0200165187565 |
| СЭҚ ТН коды | 8504405500 |
| Тауардың коды Kaspi | 139314333 |
| Номиналды ток | 32A |
| Көлем | 0,04 м<sup>3</sup> |
| Жұмыс ылғалдылығы | 5% -95% конденсациясыз |
| Жұмыс температурасының диапазоны | -20-дан +50 °С-қа дейін |
| Шаң-ылғалдан қорғау дәрежесі IP | IP55 |
| Қосылу түрі | GB/T |
| Жиілігі | 50 - 60 Гц |
| Штрих-код | 6902111243007 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 201 874 ₸





